Plan kół zainteresowań i zajęć wyrównawczych rok szkolny 2016/2017
L.p. |
Nazwa zajęć wyrównawczych, koła zainteresowań /klasa/ |
Dzień tygodnia, sala, godzina
|
Liczba godzin |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Uwagi |
1. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki – 3d |
wg harmonogramu |
1 |
Marzena Duda
|
|
2. |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – 1c |
czwartek co 2 tyg. 14.10 – 14.55, s. 13 |
1 |
Marzena Duda
|
|
3. |
Koło wolontariatu |
|
1 |
Piotr Szklarz
|
|
4. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii |
wg harmonogramu
|
1 |
Krystian Metyk |
|
5. |
Konsultacje z j. niemieckiego |
czwartek godz. 14.10 |
1 |
M. Misztal-Zarębska
|
|
6. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielsk. - kl. III |
wg harmonogramu |
1 |
Anna Radlińska
|
|
7. |
Konsultacje z j. angielskiego |
wg potrzeb |
1 |
Anna Radlińska
|
|
8. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego – kl. III |
wg harmonogramu |
1 |
Robert Węcław |
|
9. |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. II lub konsultacje |
|
1 |
Robert Węcław
|
|
10. |
Innowacja z tenisa ziemnego „Game – set – match” |
piątek 14.10-14.55 |
1 |
Monika Kycko
|
|
11 |
Zajęcia pozalekcyjne z piłki koszykowej |
|
2 |
Jolanta Wilkiewicz - Juś
|
|
12. |
Koło plastyczne – oprawa plastyczna imprez szkolnych |
poniedziałek s. 8, 14.00 – 15.00 |
1 |
Iwona Zawiślak |
|
13. |
Konsultacje matematyczne – kl. 3c |
wg potrzeb |
2 |
Małgorzata Spierzak
|
|
14. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu - kl. 3a, b, c |
|
1 godz. w mies. |
Małgorzata Spierzak |
|
15. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. 3a,b,c,d /historia/ |
|
1 |
Magdalena Bojarczuk |
|
16. |
Koło biologiczne |
Czwartek s.6, godz. 14.10 |
1 |
Elżbieta Tyburska |
|
17. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z biologii |
wg harmonogramu |
1 |
Elżbieta Tyburska
|
|
18. |
konsultacje przygotowujące do egzaminu z j. angiel. – kl. 3b/2 |
wtorek, s.12, godz. 14.05 |
1 godz. w mies. |
Diana Skoczylas
|
|
19. |
konsultacje przygotowujące do egzaminu z j. angiel. – kl. 3c/2 |
poniedziałek, s.12, godz. 14.05 |
1 godz. w mies. |
Diana Skoczylas
|
|
20. |
konsultacje z j. angiel. – kl. 3b/2 |
czwartek, s.13, godz. 13.00 |
1 godz. co 2 tyg. |
Diana Skoczylas
|
|
21. |
Konsultacje z fizyki – kl. III |
wtorek, s. 22, 14.00 – 15.00 |
1 |
Danuta Bińkowska
|
|
22. |
Konsultacje polonistyczne |
wtorek 14.05 |
1 |
Anna Chadam
|
|
23. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu |
|
1 |
Mariusz Stępora
|
|
24. |
Konsultacje dla kl. I, II |
Czwartek – piątek godz. 14.00 – 15.00 |
1 |
Mariusz Stępora
|
|
25. |
Konsultacje biblijne |
piątek |
|
Agnieszka Pogódź
|
|
26. |
Koło matematyczne |
czwartek godz. 14.10 |
1 |
Bożena Sobota |
|
27. |
Konsultacje informatyczne
|
|
|
Eliza Banaś |
|
28. |
Zajęcia z historii – kl. 1c |
|
1 |
Marzena Danielewicz
|
|
29. |
Zajęcia wyrównujące różnice programowe – kl. 1, 3 |
poniedziałek godz. 14.05 – 14.55 |
1 |
Edyta Tyszko
|
|
30. |
Konsultacje doraźne z j. franc. dla kl. I |
poniedziałek, s. 13 godz. 14.05 – 14.55 |
1 |
Anna Dziubińska |
|
31. |
Konsultacje przygotowujące do egzaminu z j. ang. – kl. III D |
środa, s. 13 godz. 14.05 – 14.55 |
1 godz. w mies. |
Anna Dziubińska
|
|
32. |
Konsultacje z j. angielskiego – kl. II |
czwartek, s. 22 godz. 14.05 – 14.55 |
1 godz. w mies. |
Anna Dziubińska
|
|
33. |
Konsultacje z j. angielskiego dla kl. I |
czwartek, s. 22 godz. 14.05 – 14.55 |
1 godz. w mies. |
Anna Dziubińska
|
|
34. |
Konsultacje z chemii |
poniedziałek godz. 14.10 – 14.55 |
|
Robert Pawliszak
|
|
35. |
Konsultacje z j. angielskiego – kl. I B/1 |
wtorek, s. 12 godz. 14.05 |
1 godz. co 2 tyg. |
Diana Skoczylas
|
|
36.
|
Konsultacje z j. angielskiego – kl. I C/2 |
wtorek, s. 12 godz. 13.00 lub 14.05 |
1 godz. co 2 tyg. |
Diana Skoczylas
|
godz. rozpoczęcia zależna od innowacji kl. I C |
37. |
Konsultacje z j. angielskiego – kl. II A/2 |
wtorek, s. 12 godz. 13.00 |
1 godz. co 3 tyg. |
Diana Skoczylas
|
|
38. |
Konsultacje z j. angielskiego – kl. II B/1 |
czwartek, s. 13 godz. 14.05 |
1 godz. co 3 tyg. |
Diana Skoczylas
|
|
39. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii dla kl. III |
środa, piątek godz. 14.05 |
1 godz. co 2 tyg. |
Magdalena Bojarczuk |
|
40. |
Zajęcia przygotowujące do BRD, zawodów LA |
doraźnie |
|
Dariusz Piróg |
|
Plan kół zainteresowań i zajęć wyrównawczych rok szkolny 2015/2016
L.p. |
Nazwa zajęć wyrównawczych, koła zainteresowań /klasa/ |
Dzień tygodnia, sala, godzina
|
Liczba godzin |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Uwagi |
1. |
Zajęcia artystyczne - malarstwo
|
czwartek, s. nr 8 14.10 |
1 |
Zawiślak Iwona |
|
2. |
Koło plastyczne – oprawa plastyczna |
środa, s. nr 8 14.10 |
1 |
Zawiślak Iwona |
|
3. |
Koło biologiczne
|
czwartek, s. nr 6 14.10 – 15.00 |
1 |
Tyburska Elżbieta |
|
4. |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. III
|
poniedziałek, s. nr 16 14.10 |
1 |
Stępora Mariusz |
co 2 tygodnie |
5. |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. II
|
środa, s. nr 16 14.10 |
1 |
Stępora Mariusz |
|
6. |
Koło polonistyczne
|
kl. II - pon. 13.20 kl. I – środa 8.00 |
1 |
Stępora Mariusz |
|
7. |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. II |
środa, s. nr 19 13.20 |
1 |
Węcław Robert |
|
8. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii i wos dla kl. III |
poniedziałek, s. nr 19 14.10 |
1 |
Węcław Robert |
co 2 tygodnie |
9. |
Kółko fizyczne
|
czwartek, s. nr 22 15.00 – 15.54 |
1 |
Luchowska – Bartnik Aleks. |
|
10. |
Zajęcia przygotowujące do testów kompetencji |
czwartek, s. nr 22 14.10 – 14.55 |
1 |
Luchowska – Bartnik Aleks. |
|
11 |
Koło zainteresowań z j. angielskiego |
wtorek, s. nr 4 14.10 |
1 |
Radlińska Anna |
|
12. |
Zajęcia przygotowujące do testów z j. angielskiego |
pon. kl. III c- s. nr 4 piątek kl. III B – 14.10 |
1 |
Radlińska Anna |
co 2 tygodnie |
13. |
Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu z geografii |
piątek s. nr 17 14.10 |
1 |
Metyk Krystian |
|
14. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. III d/1 |
poniedziałek, s. nr 9 14.10 |
1 |
Skoczylas Diana |
co 2 tygodnie |
15. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. III a, d |
piątek, s. nr 16 14.10 |
1 |
Dziubińska Anna |
co 2 tygodnie |
16. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu kl. III |
czwartek, s. nr 19 14.10 |
1 |
Węcław Robert |
wymiennie polski i historia z wos |
17. |
Zajęcia wyrównawcze z chemii dla kl. I, II |
poniedziałek, s. nr 23 14.10 |
1 |
Prejbusz Grażyna |
co 2 tygodnie |
18. |
Tenis ziemny
|
poniedziałek 14.10 – 15.40 |
2 |
Kycko Monika |
|
19. |
Piłka siatkowa dziewcząt
|
poniedziałek 15.00 – 16.30 |
2 |
Gaca Beata |
|
20. |
Zajęcia wyrównawcze z historii |
poniedziałek i czwartek s. nr 20 14.05 |
2 |
Bojarczuk Magdalena |
|
21. |
Pływanie dla kl. I
|
środa 14.10 – 14.55 |
1 |
Wilkiewicz – Juś Jolanta |
|
22. |
Piłka koszykowa chłopców
|
wtorek 14.10 – 14.55 |
1 |
Wilkiewicz – Juś Jolanta |
|
23. |
Zajęcia rekreacyjno - sportowe
|
poniedziałek 16.30 – 18.00 |
2 |
Piróg Dariusz |
|
24. |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. II a |
czwartek, s. nr 27 14.05 |
1 |
Goraj Małgorzata |
|
25. |
Koło matematyczne – kl. I a, b
|
wtorek, s. nr 27 14.05. |
1 |
Goraj Małgorzata |
|
26. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki – kl. III D |
czwartek, s. nr 27 8.00 |
1/2 |
Goraj Małgorzata |
co drugi tydzień od 31.X.2015 do egzaminu |
27. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki – kl. III a |
wtorek, s. nr 12 14.10 – 14.55 |
1 |
Duda Marzena |
|
28. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki – kl. III b |
środa, s. nr 12 14.10 – 14.55 |
1 |
Duda Marzena |
|
29. |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. II d |
czwartek, s. nr 12 14.05 – 14.55 |
1 |
Duda Marzena |
|
30. |
Szkolne Koło Wolontariatu
|
środa s. nr 27 15.00 – 15.45 |
1 |
Szklarz Piotr |
co 2 tygodnie |
31. |
Zajęcia z j. francuskiego dla kl. I
|
wtorek, s. nr 16 14.10 |
1 |
Dziubińska Anna |
|
32. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. III c/1 |
środa, s. nr 9 8.00 |
1 |
Skoczylas Diana |
co tydzień do egzaminu |
33. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. III a/2 |
środa, s. nr 9 14.10 |
1 |
Skoczylas Diana |
co 2 tydzień do egzaminu |
34. |
Koło biblijne
|
czwartek 14.10–15.10 piątek 8.00 – 8.45 |
2 |
Żółtak Irena |
|
35. |
Koło j. niemieckiego
|
czwartek 14.10 |
2 |
Misztal – Zarębska Małg. |
|
36.
|
Zajęcia wyrównawcze z EDB |
środa s. nr 27 15.00 – 15.45 |
1 |
Szklarz Piotr |
|
37. |
Koło dziennikarskie
|
czwartek, s. nr 1 14.10 |
1 |
Bochniak Katarzyna |
|
38. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matem. – kl. III C |
wtorek, s. nr. 13 14.10 |
wg. harmon. |
Spierzak Małgorzata |
|
39. |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. II b, c |
wtorek, s. nr. 13 14.10 |
|
Spierzak Małgorzata |
co drugi tydzień |
40. |
Zajęcia przygotowujące do konkursu matematycznego LKO |
s. nr 13 wg. potrzeb |
|
Spierzak Małgorzata |
raz w tygodniu |
41. |
Koło informatyczne
|
wtorek, s. nr 15 14.05 |
1 |
Banaś Eliza |
|
42. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. III b |
piątek, s. nr 6 8.00 |
1 |
Dziubińska Anna |
co 2 tydzień do egzaminu |
43. |
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego – kl. II b/2 |
wtorek, s. nr 9 14.10 |
1 |
Skoczylas Diana |
co 2 tydzień |
44. |
Koło j. angielskiego – kl. I C/1
|
czwartek, s. nr 9 8.00 |
1 |
Skoczylas Diana |
|
45. |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego – kl. III c |
wtorek, s. nr 1 – 14.10 czwartek, s. nr 1- 8.00 |
1/2 1/2 |
Strach Katarzyna |
co 2 tydzień do egzaminu |
46. |
Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego – kl. I, II, III |
środa, s. nr 25 14.05 |
1 |
Tyszko Edyta |
|
47. |
Koło zainteresowań z j. niemieckiego |
poniedziałek, s. nr 25 14.05 |
1 |
Tyszko Edyta |
|
48. |
Koło historyczne
|
wtorek, s. nr 20 14.05 |
1 |
Bojarczuk Magdalena |
|